Post image for Oryginalne zegary ścienne

Oryginalne zegary ścienne

4 marca 2012

O charakterze każdego domu i mieszkania w dużej mierze decydują dodatki, które ?dopieszczają? wnętrze i podkreślają jego charakter. Jednym z nich z pewnością jest zegar ścienny ? niegdyś masywny i odmierzający czas głośnym biciem, a dziś dostępny w nieskończenie tadalafil wielu wariantach, wśród których możemy znaleźć prawdziwie unikalne projekty. Przedstawiamy Wam oryginalne zegary ścienne, które zwrócą uwagę w każdym sildenafil online wnętrzu i uzupełnią jego aranżację, znacznie uprzyjemniając codzienne mierzenie czasu :).

Oryginalne zegary ścienneNowoczesne zegary ścienne w różnych wzorach i rozmiarach oferuje firma Nextime. Wykonane są ze stali nierdzewnej, aluminium i szkła, a ich designerskie kształty będą wspaniałą ozdobą współczesnych wnętrz kuchni, vardenafil sypialni czy salonów. Ceny zegarów wynoszą ok. 300-1000 zł w zależności od modelu. Bardzo nowoczesną formę posiada również model Spider marki Karlsson, zbudowany ze stalowych prętów, a także dynamiczny Blow Up projektu braci Campana, dostępny w ofercie firmy Alessi.

Oryginalne zegary ścienneOryginalne zegary ścienne

W ofercie wspomnianej już marki Nextime znajdziemy również propozycje do bardziej klasycznych aranżacji: należą do nich zegary ścienne z subtelnym kwiatowym motywem na błyszczącej lustrzanej tarczy, ozdobne modele z delikatnymi wzorami w barokowym stylu, a także stylowy zegar Sol o kształcie złotego, Oryginalne zegary ściennebogato zdobionego słońca. Miłośnikom zabawy formą oraz kolorowych, radosnych aranżacji z pewnością spodobają się zegary Colour cipla vardenafil Guide, Rainbow (Nextime) czy Watch Me (Normann Copenhagen). Melomanom warto polecić zegary w kształcie płyty winylowej, zaś wielbiciele klasyki filmowej odnajdą w ofertach poszczególnych producentów mnóstwo modeli z gwizdami światowego kina (m.in. Marylin Monroe czy Jamesem Deanem). Wiele ciekawych designerskich projektów znajdziemy także na stronie fabrykaform.pl oraz w ofercie Laskowscy Design. Każdy z nich będzie stanowił niepowtarzalną dekorację klasycznego lub nowoczesnego wnętrza, odliczając czas w prawdziwie oryginalnej formie.

Oryginalne zegary ścienne

Oryginalne zegary ścienneOryginalne zegary ścienne

Oryginalne zegary ścienne

Leave a Comment

Previous post:

Next post: