Meble Bodzio

bodzio_logo

W tym roku mija ćwierć wieku, od 1985, od kiedy w Twardogórze, Bogdan Szewczyk założył przedsiębiorstwo produkcji mebli – Fabrykę Mebli Bodzio. Dziś, firma z Dolnego Śląska jest jednym z największych i najbardziej liczących się producentów stolarki meblowej w naszym kraju, oferując produkty na każdą kieszeń.

W firmie nadal decyzje kluczowe odnośnie zarządzania podejmuje Bogdan Szewczyk, który jest jej dyrektorem Generalnym. To dzięki niemu przedsiębiorstwo może się dziś poszczycić parkiem maszynowym o powierzchni 60 tys. m2 i siecią ponad 200 firmowych salonów pod własną marką, w całej Polsce.

Dla kreowania pozytywnego wizerunku marki oraz jej produktów, codziennie swoja wiedzą oraz pasją na temat mebli dzieli się ponad 1800 specjalistów. To oni dopowiedzą, jaki mebel wybrać, zaproponują kolorystykę odpowiednią do pomieszczenia, w którym ma się ostatecznie znaleźć ? to kapitał firmy w postaci wiedzy pracowników posiadających fachową wiedzę, w jaki sposób aranżować wnętrza.

Bodzio oferuje swoim klientom ponad 1000 kompletów mebli, lecz nie w całej kolekcji ? to byłoby zbyt mało dla tek ambitnej firmy, która w tak przejrzysty i efektywny sposób prowadzi swoją politykę zarządzania oraz marketingu. Taka liczba, wspomnianych 100 kompletów mebli, to średnia dzienna produkcja fabryki każdego dnia. Tyle przeróżnych zestawów zjeżdża z linii produkcyjnej w twardogórskiej fabryce co 24 godziny. Począwszy od kuchennych, sypialnianych, pokojowych, systemowych a na szerokiej gamie zestawów mebli tapicerskich kończąc. Flota 200 pojazdów dostawców zapewnia dotarcie z każdym produktem do każdego miejsca w Polsce.

Bodzio, jako firma posiada wiele certyfikatów oraz wyróżnień, które uwiarygodniają markę w oczach klientów. Najważniejszymi i najbardziej prestiżowymi są: Złoty Certyfikat Programu Biała Lista – Solidna Firma, Laur Konsumenta. Zasłużyła także na otrzymanie jednego z najważniejszych wyróżnień gospodarczych na polskim rynku, zostając uznana przez prestiżowy dziennik biznesowy Puls Biznesu za firmę zaliczającą się do najdynamiczniej rozwijających się. Dzięki temu, w roku 2008 otrzymała tytuł Gazeli Biznesu.

Meble Bodzio to klasyczny, jak i nowoczesnych design. Dopracowane wzornictwo, szeroka paleta materiałów obiciowych najwyższej jakości. Wszystkie te cechy tworzą dla firmy wartość dodaną, jaką są kojarzone z nią przez klientów, ogólne walory estetyczne. Co więcej wszystkie realizacje posiadają bardzo dobrą relacją najwyższej jakości do ceny.