Post image for Kolorowy przedpokój

Kolorowy przedpokój

1 lutego 2012

Feeria barw tuż za wejściem do domu czy mieszkania? Czemu by nie? W końcu przedpokój nie zawsze musi być stonowany, ?grzeczny? i nudny. Możemy pomalować jego ściany intensywnym odcieniem, nakleić tapetę w barwne paski, zdecydować się na nietypowe odcienie mebli i oryginalne dodatki. Taka aranżacja zaprosi gości do dalszej części naszego domu, budując przytulną i radosną atmosferę. Jak w ciekawy sposób wprowadzić kolor do przedpokoju?

Kolorowy przedpokójW niewielkim pomieszczeniu najlepiej będą wyglądać słoneczne, ciepłe kolory, które ożywią i optycznie powiększą wnętrze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pomalować przedpokój np. na pomarańczowy odcień lub pokryć przeciwległe czy prostopadłe ścianach żółtym i zielonym. Jeśli hol casino online wychodzi bezpośrednio na salon, dobrze będzie połączyć barwy ścian w zgranym duecie (np. słonecznej żółci w przedpokoju, przechodzącej w zgaszony pomarańcz lub czerwień w salonie). Kolorowy przedpokójOdważnym i jednocześnie ciekawym pomysłem jest pomalowanie każdej ściany na inny kolor. Wesoło będzie wyglądać wspomniany już przedpokój w paski w żywych lub pastelowych odcieniach. Musimy jednak pamiętać, żeby w przypadku takiej aranżacji dobierać neutralny kolor podłogi, np. drewniane panele czy jasną wykładzinę.

Kolorowy przedpokój uzyskamy również dzięki oryginalnej fototapecie w wiosenne motywy. Zdjęcia trawy czy kwiatów idealnie będą współgrać z żółtymi, pomarańczowymi lub drewnianymi meblami. Kolorowy przedpokójWiosenną atmosferę wprowadzą także oryginalne kolorowe wieszaki, chodniczki w ciekawych kształtach i inne barwne dodatki. Jeśli nie chcemy pokrywać ścian intensywnym odcieniem, możemy zdecydować się na wzorzysty sufit, kontrastową okleinę szafy, kolorowy grzejnik lub barwne meble do przedpokoju. Ważne, żeby wszystkie elementy wnętrza stanowiły spójną całość w określonym stylu. Nie zapominajmy również o odpowiednim oświetleniu, które dodatkowo podkreśli kolor przedpokoju i panującą w nim atmosferę.

Kolorowy przedpokój

Leave a Comment

Previous post:

Next post: