Post image for Toaletka do sypialni

Toaletka do sypialni

12 Grudzień 2011

Sypialnia to miejsce pełne spokoju i intymnej atmosfery. Miejsce najbardziej osobiste, w którym odpoczywamy, cieszymy się błogimi chwilami tylko dla siebie, ale też przygotowujemy się do rozpoczęcia każdego dnia, wybierając ubrania i wykonując podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Do tego ostatniego celu znakomicie może nam posłużyć toaletka do sypialni ? wymarzony mebel praktycznie każdej kobiety, który pomoże zgromadzić wszystkie akcesoria do uczesania czy makijażu w jednym miejscu, tworząc w pokoju osobisty kącik piękności.

Toaletka do sypialniDlaczego sypialnia? Ponieważ właśnie tam możemy najlepiej się skupić i mieć zapewniony spokój. W najnowszych aranżacjach wnętrz często napotkamy co prawda toaletkę w łazience, jednak większość z nas nie posiada na tyle wolnej przestrzeni, żeby móc sobie na nią pozwolić. Poza tym wilgoć, para wodna i zmienna temperatura mogą niekorzystnie wpłynąć zarówno na materiał mebla, jak i na biżuterię czy niektóre kosmetyki. To w sypialni trzymamy zresztą osobiste drobiazgi, które mogą znaleźć swoje miejsce właśnie w szufladach toaletki. W ten sposób wszystkie nasze akcesoria będą zgromadzone w jednym miejscu. Toaletka do sypialniTuż obok będzie znajdowała się zapewne szafa lub garderoba, dzięki czemu od razu po ubraniu będziemy mogły wykonać fryzurę czy makijaż bez zbędnego przemieszczania się po domu w poszukiwaniu tego czy innego przedmiotu.

Podczas wyboru toaletki powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych kryteriów. Przede wszystkim musi ona pasować do klimatu i kolorystyki całej sypialni: jeśli wnętrze jest utrzymane w klasycznym stylu, dobrym wyborem będzie toaletka drewniana w jaśniejszym lub ciemniejszym odcieniu. W stylizowanych sypialniach idealnie zaprezentuje się toaletka retro z rzeźbionymi wzorami lub biała w stylu decoupage, Toaletka do sypialnizaś we współczesnych i minimalistycznych ? toaletka nowoczesna o nietypowym kształcie i wyrazistym kolorze. Zwróćmy uwagę na odpowiednio duże i funkcjonalne lustro, które może być pojedyncze lub posiadać zamykane boczne skrzydła, pozwalające obejrzeć się ze wszystkich stron. Ważna jest także wielkość toaletki (dopasowana do wielkości pomieszczenia) oraz ilość potrzebnych szafek czy szuflad. Jeśli toaletka ma być miejscem naszej codziennej pielęgnacji, powinno znaleźć się w niej kilka niezbędnych sprzętów, np. suszarka do włosów, lokówka, prostownica itd. Niedaleko mebla musi więc znajdować się gniazdko elektryczne. Trzeba też przewidzieć odpowiednią ilość miejsca na wszystkie kosmetyki, biżuterię i inne Toaletka do sypialnidrobiazgi, które możemy umieścić w szufladach lub ozdobnym kuferku, ustawionym na blacie toaletki. Dużą rolę odgrywa również oświetlenie: nasz mini-salon urody powinien znajdować się jak najbliżej okna i naturalnego światła, które zapewni odpowiednią jasność podczas wykonywania makijażu. Jeśli nie mamy takiej możliwości, zainwestujmy w odpowiednie oświetlenie. Dobierzmy także wygodny stołek, krzesło czy fotel, który zapewni nam odpowiedni komfort. Makijaż i fryzura, wykonane w takim otoczeniu, z pewnością będą udane każdego dnia :) .

{ 3 trackbacks }

URL
6 Styczeń 2012 o 18:14
jobs in sarkari office
12 Styczeń 2012 o 18:26
ways to make money
27 Styczeń 2012 o 3:37

{ 2 comments… read them below or add one }

Maya 24 Luty 2012 o 23:54

gdzie mogę kupić taką biało-czarną toaletke jak powyżej ? http://www.meble.net/rysunki/2011/12/Toaletka-do-sypialni-w-czerni-i-bieli.jpg

Aneta 25 Luty 2012 o 14:15

Prezentowana szklana toaletka w czerni i bieli to model LJ-MF055 marki LJ, niestety niedostępny w Polsce. Jeśli jest Pani zainteresowana, wszelkie parametry znajdzie Pani pod adresem http://www.alibaba.com/product-gs/307946708/Home_deco_mirrored_dressing_table_YOYO_.html

Toaletki w podobnym stylu znajdzie Pani w ofercie firm: Very, Signal, Mebin, Yomei, Metaloplastyka, a także na stronach: dekoracjadomu.pl i swiat-mebli.info.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: