Post image for Meble z bali

Meble z bali

22 marca 2012

Pasują zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego, a najlepiej zaprezentują się w drewnianych jednorodzinnych domkach, gdzie stworzą atmosferę pełną naturalnego ciepła. Wręcz stworzone dla wielbicieli ekologicznego stylu życia, przywiodą na myśl tradycyjne wyposażenie wiejskich i góralskich domów. Meble z baliIdealnie wpasują się również w styl prowansalski, rustykalny i retro, a zestawione z dopasowanymi dodatkami, wprowadzą do każdego wnętrza niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane wykonane z bali wyróżnia przede wszystkim prostota i masywność ? powstają z niemal nieobrobionego drewna, które nadaje im jeszcze bardziej naturalny wygląd. Ponieważ zwykle zajmują sporo miejsca, najlepiej zaprezentują się w większych pomieszczeniach, w których zostaną odpowiednio wyeksponowane. Duży rodzinny stół, obszerne łóżko, pełne komplety wypoczynkowe? Meble z bali będziemy mogli wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. Aby nadać wnętrzu jeszcze bardziej wyrazisty, ?wiejski? charakter, Meble z baliwarto dobrać odpowiednie akcesoria: stylizowane lampy (polecamy: lampy witrażowe), drewniane szafy, stoliki i komody, tkaniny w barwach ziemi oraz wszelkie dekoracje z naturalnych materiałów. W nowoczesnym wnętrzu meble z bali mogą stanowić natomiast ciekawe urozmaicenie. Tutaj dobór akcesoriów jest właściwie dowolny: współczesne aranżacje z są ze swojej natury eklektyczne i tworzą nawet bardzo kontrastowe zestawienia.

Meble z bali

Jeśli posiadamy dom z ogrodem, duży taras lub domek letniskowy, warto wybrać meble ogrodowe z bali, które zaprezentują się elegancko na tle zieleni, gwarantując przy tym wygodę i wytrzymałość na długie lata. Za ich pomocą urządzimy również piękną altanę, która stworzy idealne warunki do relaksu w niejedno letnie popołudnie.

Meble z bali

Leave a Comment

Previous post:

Next post: