Post image for Oryginalny wieszak do przedpokoju

Oryginalny wieszak do przedpokoju

15 Luty 2012

Kolorowy przedpokój, o którym pisaliśmy niedawno, jest zaledwie jednym ze sposobów na przełamanie nudy w tym niepozornym, lecz w rzeczywistości bardzo ważnym domowym wnętrzu. Innym rozwiązaniem mogą być ciekawe, designerskie akcesoria, które zamiast stereotypowego wyglądu nadadzą  pomieszczeniu niepowtarzalny charakter, zachowując przy tym swoją funkcję. Przedstawiamy dzisiaj kilka pomysłów na oryginalny wieszak do przedpokoju, który efektownie zaprosi w progi naszego mieszkania.

Oryginalny wieszak do przedpokojuDo wyboru mamy dwie opcje: wieszak stojący lub wiszący. Ponieważ pierwszy z nich zajmuje dość dużo miejsca, będzie odpowiedni raczej do większych pomieszczeń. Ciekawą propozycję dla takich wnętrz stanowi połączenie krzesła i wieszaka, proponowane przez firmę Baita Design. Ten oryginalny produkt, łączący dwie niezbędne w przedpokoju funkcje, dostępny jest w wielu różnych kolorach i kształtach. Oryginalny wieszak do przedpokojuBardzo nowocześnie zaprezentuje się również wieszak w kształcie spirali, umieszczony na stelażu z kółkami, a także stalowy model o kształcie drzewa marki Kare Design. Wielbicielom urbanistycznych projektów można polecić wieszak projektu grupy Aze Design, nawiązujący swoim kształtem do słupa wysokiego napięcia. Oryginalny wieszak do przedpokojuZ kolei miłośnikom minimalistycznych, chłodnych wnętrz spodoba się zapewne prosty model Moi w ascetycznej formie skrzyżowanych kijków, dostępny w ofercie Meble Vox. Nowoczesny wieszak do przedpokoju to również Alta Tensione luksusowej marki Kartell, zbudowany z aluminiowych rurek, zakończonych opływowymi haczykami z półprzezroczystego tworzywa. W dziecięcym pokoju zabawnie i radośnie zaprezentuje się kolorowy model ParadiseTree, dostępny w ofercie Magis Me Too.

Oryginalny wieszak do przedpokoju

Oryginale wieszaki do przedpokoju to również modele w popularnej formie wiszącej, które w miejsce klasycznych, niezauważalnych haczyków na ubrania oferują niebanalne kształty i ciekawe rozwiązania dekoracyjne. Oryginalny wieszak do przedpokojuW zależności od potrzeb możemy wybrać większe lub mniejsze wieszaki ścienne ? pierwsze z nich pomieszczą dużą ilość odzieży, a drugie będą pełnić przede wszystkim funkcję ozdobną. Wśród ciekawszych projektów warto wymienić m.in. kultowy projekt Charlesa i Raya Eamesów, czyli wieszak z pomalowanych na biało stalowych prętów, zakończonych barwnymi kulkami, koliste wieszaki Cathro Design z półką na drobiazgi, wykonane z żywicy poliestrowej w trzech kolorach, Oryginalny wieszak do przedpokojumodele z ramką na zdjęcia (Crazyschop) czy wieszak w formie ściennej naklejki w kształcie drzewa (Scandi Decor). Wielbicielom folkloru i klasycznego designu zapewne przypadną do gustu modele, nawiązujące wzorniczo do delikatnych haftów (Lifestory), ażurowego kwiatowego motywu lub w kształcie dostojnego pawia (Laskowscy Design). Oryginalny wieszak do przedpokojuJeśli lubimy naturalne rozwiązania, możemy wybrać wieszak w formie wiszącej na ścianie gałęzi lub drewnianej tabliczki. Wśród bardziej nowoczesnych projektów znajdziemy natomiast wieszaki, nawiązujące do wielu przedmiotów i zjawisk codziennego życia, m.in. w kształcie pianina, spływających kropel, z motywem miasta, pomysłowymi napisami, w formie powyginanej metalowej listwy czy prostych geometrycznych konstrukcji. Niektóre z nich prezentujemy na zdjęciach poniżej.

Oryginalny wieszak do przedpokojuOryginalny wieszak do przedpokoju

Oryginalny wieszak do przedpokojuOryginalny wieszak do przedpokoju

Oryginalny wieszak do przedpokojuOryginalny wieszak do przedpokoju

Oryginalny wieszak do przedpokojuOryginalny wieszak do przedpokoju

Oryginalny wieszak do przedpokojuOryginalny wieszak do przedpokoju

Leave a Comment

Previous post:

Next post: