Post image for Katalog Ikea 2011

Katalog Ikea 2011

2 września 2011

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku rozpoczęła się dystrybucja katalogu Ikea 2011, który skupia się na propozycjach praktycznego urządzenia małych powierzchni. Ikea podpowiada, jak rozplanować niewielkie wnętrze, by uwzględniało ono odpowiednią ilość przestrzeni na wszystkie elementy codziennego życia. Znajdziemy tu wobec tego wiele ciekawych propozycji przechowywania drobiazgów, wielofunkcyjnych mebli oraz pomysłów na to, jak zaoszczędzić cenne miejsce lub sprawić, że pokój będzie wydawał się większy.

Katalog Ikea 2011 przedstawia meble w różnych stylach (zarówno nowoczesnych, jak i retro), choć skupia się bardziej na tych w ciemniejszych tonacjach. Z kolei do wyposażenia kuchni proponuje barwy jasne, a nawet białe, które stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Katalog mebli obejmuje też wiele propozycji skomponowania zestawów według własnych pomysłów i potrzeb.

Oprócz oryginalnych aranżacji ciekawym elementem katalogu są przeróżne dodatki: ozdobne pudełka, kosze, lustra, lampy czy kolorowe szklane dekoracje. Całości oferty dopełniają wygodne materace, akcesoria łazienkowe i kuchenne oraz firany i pościel w pięknych wzorach. Każdego klienta ucieszy także obniżka cen na niektóre produkty, sięgająca nawet do 50 %.

Promując katalog, Ikea głosiła hasło: ?bliżej polskiego domu?. Dzięki tym założeniom możliwe stało się zaproponowanie wielu funkcjonalnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb życia w każdym domowym zaciszu.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: