Post image for Meble dziecięce i młodzieżowe Baggi

Meble dziecięce i młodzieżowe Baggi

6 Marzec 2012

Zróżnicowana stylistyka, funkcjonalne rozwiązania i dopasowanie do potrzeb najmłodszych ? to charakterystyczne cechy mebli dziecięcych i młodzieżowych Baggi. W bieżącym roku firma wprowadziła do oferty kilka nowych kolekcji, za pomocą których urządzimy zarówno pokój dziewczynki czy chłopca, jak i ciekawe wnętrze dla nastolatka. Każda z linii stanowi system zróżnicowanych elementów, które można zestawiać w dowolnie wybrany sposób, tworząc aranżację dopasowaną do gustu i oczekiwań naszych pociech.

Wśród nowości znalazły się m.in. cztery zestawy o zróżnicowanej stylistyce, sugerowanej w nazwach poszczególnych linii: White Tatoo, Secret Garden, Blue Lagoon oraz Dragons. Pierwsza kolekcja to uniwersalne meble dziecięce i młodzieżowe w białym kolorze, zdobione delikatnym grawerem. Proste, ponadczasowe bryły sprawdzą się w każdym wnętrzu, dając różne możliwości aranżacji i pozostając funkcjonalne niezależnie od wieku dziecka.

Baggi - meble dziecięce i młodzieżowe

Dla młodszych pociech przygotowane zostały dwie kolejne linie: Secret Garden i Blue Lagoon. Pierwsza z nich, utrzymana w subtelnej pastelowej kolorystyce błękitu i zieleni, przeznaczona jest głównie dla dziewczynek. Fronty urozmaicono za pomocą stylizowanych kwiecistych wzorów w odcieniach różu i fioletu oraz naklejek w kształcie motyli. Całość zestawu uzupełniają jasnobeżowe korpusy.

Baggi - meble dziecięce i młodzieżoweBlue Lagoon to propozycja dla wszystkich dzieci, które kochają morskie kąpiele, podwodny świat, słońce i złocisty piasek plaży. Właśnie takie motywy ozdobiły fronty mebli, urozmaicając kolorystykę błękitu i beżu wesołymi wizerunkami rybek i delfinów. W takim otoczeniu każdy kolejny dzień może być wspaniałą przygodą, wprowadzając do wnętrza radosny nastrój :) .

Ostatni zestaw Baggi to meble młodzieżowe, stanowiące połączenie białych korpusów i jasnoszarych frontów, zdobionych grawerowanymi wizerunkami smoków. Linia może stanowić podstawę bardzo oryginalnej aranżacji dla wszystkich młodych osób, które lubią fantastyczny klimat.

Baggi - meble dziecięce i młodzieżowe

Warto podkreślić, że wszystkie przedstawione meble dziecięce i młodzieżowe Baggi wyposażone zostały w nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe rozwiązania. Należą do nich prowadnice z systemem cichego domykania, systemy amortyzujące w drzwiczkach, a także zastosowanie specjalnych lakierów, dopuszczonych do stosowania w produktach dla dzieci.  Dzięki przejrzystej instrukcji meble Baggi są proste i szybkie w montażu. Więcej nowości, a także szeroką ofertę dodatków do pokoju dzieci i młodzieży (m.in. dywanów, puf, fotelików, tapczanów i materaców) znajdziemy na stronie baggi.com.pl.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: