Post image for Meble wypoczynkowe Elements

Meble wypoczynkowe Elements

2 Marzec 2012

Nowoczesny zestaw wypoczynkowy Elements, dostępny w ofercie Mebli Flair to połączenie unikalnego designu z wyjątkowym komfortem i różnorodnością opcji, jakie dają meble modułowe. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które cenią wygodę i ultranowoczesne wzornictwo, wyeksponowane w eleganckim, przestronnym wnętrzu. Potwierdzeniem wyjątkowego designu i oryginalności zestawu jest tegoroczny tytuł Diamentu Meblarstwa, przyznany przez portal meble.pl Meble wypoczynkowe Elementsoraz miesięcznik ?BIZNES meble.pl? w kategorii ?Meble w klasie standard ? zestawy tapicerowane?.

Komplet składa się z trzynastu brył o różnej wielkości, dostępnych w szerokiej gamie tkanin i materiałów skóropodobnych. Poszczególne elementy możemy dowolnie zestawiać, modyfikując wielkość, kształt czy szerokość całości i tym samym tworząc meble wypoczynkowe, dopasowane do aktualnych potrzeb. W każdym przypadku uzyskujemy bryłę o oryginalnej, nowoczesnej formie i łagodnych, zaokrąglonych kształtach. Jeszcze większe urozmaicenie daje opcja kontrastowego zestawienia kolorystycznego boków oraz siedzisk. Oprócz szerokich możliwości aranżacyjnych Meble wypoczynkowe Elementsmeble wypoczynkowe Elements gwarantują także wyjątkową wygodę, uzyskaną dzięki dużym wyprofilowanym siedziskom, zgrabnym zagłówkom i miękkim poduszkom.

Meble modułowe Elements to idealna propozycja dla osób, ceniących nowoczesny design, a także wszystkich tych, którzy lubią zabawę formą i często zmieniają domowe aranżacje. Wielość konfiguracji zestawu z pewnością pozwoli wyrazić własny styl i stworzyć oryginalne wnętrze, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Meble Elements znajdziemy w dobrych sklepach meblowych na terenie całego kraju.

Meble wypoczynkowe Elements

Leave a Comment

Previous post:

Next post: