Post image for Nowe meble specjalnie dla chłopców

Nowe meble specjalnie dla chłopców

8 października 2010

Nowe meble specjalnie dla chłopców
Firma Meblik wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję mebli dziecięcych i młodzieżowych o nazwie Mustang. Motywem przewodnim mebli jest koń, meble są więc raczej propozycją dla chłopców – miłośników tych zwierząt.
Producent zapewnia, że kolekcja Mustang może nadać wyjątkowy charakter wnętrzu pokoju dziecka a  zapewnić ma to wysoka jakość i elegancka kolorystyka zastosowana w meblach. Według producenta Meblik to  meble najwyższej jakości, tworzone z dbałością o środowisko naturalne i funkcjonalne detale: pięknie rzeźbione fronty, wygodne rozwiązania.
W nowej kolekcji Mustang znaleźć mozna mebelki zarówno dla dzieci  jak i meble o charakterze młodzieżowym.
Spółka Meble powstała w 2005 roku w Chojnicach. Założyli ją dwaj wspólnicy – Stanisław Gierszewski i Andrzej Zabłotny. Od początku istnienienia główna oferta firmy polega na produkcji mebli dziecięcych zdobionych bardzo wyszukanymi elementami grewerowanymi trójwymiarowo. Pierwsza kolekcja firmy Meblik to kolekcja Oceanic.
W 2009 roku firma została zwyciężcą ogólnopolskiego konkursu Dobroczyńca Roku/ Nagroda „Dobroczyńca Roku 2009” została przyznana Meblikowi w kategorii „Współpraca firmy z organizacją pozarządową – mała i średnia firma”.  Meblik sfinansował budowę studni w Sudanie Południowym w ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną przy Kampanii Wodnej.Firma Meblik wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję mebli dziecięcych i młodzieżowych o nazwie Mustang. Motywem przewodnim mebli jest koń, meble są więc raczej propozycją dla chłopców – miłośników tych zwierząt.

Firma Meblik wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję mebli dziecięcych i młodzieżowych o nazwie Mustang. Ponieważ motywem przewodnim zestawu jest koń, meble są raczej propozycją dla chłopców – miłośników kowbojów i Dzikiego Zachodu.

Producent zapewnia, że dzięki eleganckiej kolorystyce kolekcja Mustang nada wnętrzu dziecięcego pokoju wyjątkowy charakter. Podkreśla również, że tak jak wszystkie inne produkty Meblik, cechuje je najwyższa jakość, dbałość o środowisko naturalne i funkcjonalne detale: pięknie rzeźbione fronty oraz wygodne rozwiązania. W nowej kolekcji Mustang znaleźć można zarówno meble dziecięce, jak i młodzieżowe.

Spółka Meblik powstała w 2005 roku w Chojnicach. Założyli ją dwaj wspólnicy: Stanisław Gierszewski i Andrzej Zabłotny. Od początku istnienia firma zajmowała się produkcją mebli dziecięcych, wyróżniających się ciekawymi, często wręcz wyszukanymi zdobieniami, grawerowanymi trójwymiarowo. Pierwszą kolekcją Meblika był zestaw Oceanic. W 2009 roku firma została zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu Dobroczyńca Roku. Nagroda została przyznana w kategorii „Współpraca firmy z organizacją pozarządową – mała i średnia firma”.  Meblik sfinansował budowę studni w Sudanie Południowym w ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną przy Kampanii Wodnej.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: