Meble Oświęcim

19 Marzec 2013

Branża meblowa w Oświęcimiu

Oświęcim jest jednym z małopolskich miast, które posiada bogatą bazę salonów zajmujących się aranżacją i wystrojem wnętrz. Różnorodna oferta zainspiruje Cię do pozytywnych zmian i pozwoli wybrać funkcjonalne, eleganckie meble dla pokoleń.

Marki meblowe w Oświęcimiu

Bodzio Meble Logo Logo salonu Bodzio Meble

Jednym z oświęcimskich salonów, którego logo rozpoznawalne jest w całym kraju jest Bodzio Meble. Markę tworzy obecnie ponad 300 salonów w całym kraju. W ofercie marki znaleźć można meble drewniane i tapicerowane do całego domu, biura i hotelu. Klasyczna elegancja, ciepłe barwy i najwyższej jakości materiały tworzą urozmaicone, trwałe zestawy mebli do domu i miejsca pracy. Jednak na oświęcimskim rynku obecne są

także mniejsze, samodzielne salony. Każdy z nich posiada różnorodną ofertę mebli do całego domu lub jego części. Jednym z nich jest salon Mebel Lux. Firma działa na rynku od 1990 roku i przez ponad 20 lat obecności na rynku oferuje swoim klientom stylowe, ekskluzywne meble. Firma współpracuje z czołowymi producentami mebli w Polsce i na świecie, a w ich ofercie dominują nowoczesne, eleganckie zestawy. W chwili obecnej salon posiada 3000 m2 ekspozycji, a sklep internetowy umożliwia zakupy bez wychodzenia z domu. Firma Oltre Outdoor Indoor Design to firma działająca na polskim rynku od 2007 roku. Jej specjalnością są wysokiej jakości produkty wyplatanych z technorattanu. Osiągnięty sukces zachęcił do otwarcia filii i w tym momencie firma Oltre Outdoor Indoor Design posiada swoje w ośmiu krajach Europy, w tym w Niemczech, Włoszech, Słowacji, Czechach czy Rosji. Salon Meblowy Meblux na polskim rynku działa od około 20 lat. Oprócz Oświęcimia swój salon posiada także w Andrychowie, Kętach, Cieszynie, Jastrzębiu Zdroju i Wodzisławiu Śląski. Na ofertę marki składają się meble pokojowe, kuchenne, młodzieżowe, biurowe i sypialniane czołowych polskich marek meblowych. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób pragnących zapoznać się z ofertą najlepszych firm w jednym miejscu. Część wymienionych salonów zachęca do dalszego zapoznania się z meblami w Oświęcimiu.

Leave a Comment

Previous post:

Next post: